21Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Kadıköy Sohbet Odası sesli chat Seslimiz.com

Kadıköy Sohbet Odası sesli chat Seslimiz.com

Kadıköy Sohbet Odası sesli chat Seslimiz.com

 

Kadıköy istanbulun anadolu yakasında olan bir ilçesidir.

Kadıköy denince aklınıza gelen ilk fenerbahçe’dir sanırım çünkü benımde aklıma ilk fenerbahçe geliyor. Benim görüşüm kadıköy istanbulun en güzel ilçelerinden bir tanesidir. Haydarpaşa garı, emin önüne kalkan vapur iskelesi eşsiz sahil güzelliği, akşamlar cafe ve barların önünde seslimiz. sesli, site, eden insanlar gerçekten eğer kadıköye hiç gitmemiş biriyseniz acil gidip gezmenizi öneriyorum.

Kültürlü, medeni insanları ile birde buna kadıköyün güzelliği eklenince değmeyin keyfinize. Chat edecek bay ve bayanı ile kadıköy seslimiz.com sohbet odamız sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Kadıköyün semtleri olan Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Eğitim , Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Ondokuzmayıs(19 Mayıs), Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedit ve Suadiye’den bay ve bayan arkadaşlıklar kurabilir ortamınızı oluşturabilirsiniz.

 

 


http://seslimiz.com/Seslimiz.com Sesli Chat, Sesli Sohbet, Sesli Chat Siteleri. Sesli, Sohbet OdalarıSesli Sohbet,Sesli Chat,Sesli Siteler,Kameralı Sohbet

 

05 Kas 2017 72 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

KATEGORİLER