36Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Windows 10 Speakychat Sesli Sohbet Sorunu

Windows 10 Speakychat Sesli Sohbet Sorunu

Microsoft artık tüm işletim sistemlerini Windows 10 altında birleştirmekte kararlı görünüyor, bununla beraber her yeni Windows masaüstü bilgisayarlar artık yavaş yavaş Windows 10 işletim sistemi olmaya başladı. Microsoft 2000 yılı itibari ile Windows 7 işletim sistemlerine güncelleme desteği vermeyeceğini açıkladı. Bu yüzden Speakychat sesli sohbet uygulamasına girmek istediğiniz de karşılaşacağınız sorunları ve bunların çözmek için neler yapabiliriz?

Speakychat ile sesli ve görüntülü sohbet yapmak istiyorsunuz ama bilgisayarınız yeni işletim sistemi Windows 10 ise ne yapmalıyız. Öncelikle Speakychat ses ve görüntü hizmetini ActiveX denen bir eklenti ile gerçekleştirmektedir. Bu eklentiyi Microsoft'un artık eskimeye başlayan 'İnternet Explorer' tarayıcısı ile açmanız gerekmektedir. İnternet Explorer masa üstünde bulamayabilirsiniz, yapmanız gereken sol altta Windows ara bölümünden İnternet Explorer tarayıcısını bulup Seslidünya odalarına girebilirsiniz. Yada bulamadım derseniz, 'Microsoft Edge’ tarayıcısını açıp İnternet Explorer ile baştat yaparak sesli sohbet odalarını katilabilirsiniz. Bu işlemleri yapamazsanız SesliDünya Anasayfasının sağ alt tarafında yer alan Acil Destek bölümünde yardım alabilirsiniz.

 

Seslimiz.com Sesli Chat, Sesli Sohbet, Sesli Chat Siteleri. Sesli, Sohbet OdalarıSesli Sohbet,Sesli Chat,Sesli Siteler,Kameralı Sohbet,Goruntulu,SesLimiz.com ,sohbet, sesli, sesli chat siteleri SesLi, chat , SesLimiz.com ,, SesLi Sohbet , SesLi Chat, SesLi Sohbet, SesLi Chat, SesLi, Sohbet, Chat,Sohbet Odaları Bedava Sohbet Sitesi Bitlis Sohbet Odası sesli chat Seslimiz.comSohbet Chat Muhabbet Bedava Sohbet Seviyeli Sohbet Odaları Bedava Chat Kaliteli, Sohbet Sitesi Geveze Sohbetlerin Tam Adresi Tam Sohbet seslimiz.comSohbet Odaları Bedava Sohbet Sitesi Bitlis Sohbet Odası sesli chat Seslimiz.comSohbet Chat Muhabbet Bedava Sohbet Seviyeli Sohbet Odaları Bedava Chat Kaliteli, Sohbet Sitesi Geveze Sohbetlerin Tam Adresi Tam Sohbet seslimiz.comsesli chat odasi, sesli chat, sesli chat odalari, seslichat, sesli sohbet, kamerali chat, sesli, chat, tanışma, seslisiteler, seslimiz.com, sesli chat, seslichat, sesli chat odalari, sesli sohbet, seslimiz.com, sohbet odaları, sesli siteler, aşk sevgi, arkadaşlık sitesi, muhabbet, sesli chat yap, sesli chat yap, muhabbet, arkadaşlık sitesi, aşk sevgi, sesli siteler, sohbet odaları, seslimiz.com, sesli sohbet, sesli chat odalari, seslichat, sesli chat, sesli chat, seslichat, sesli chat odalari, sesli sohbet, seslimiz.com, sohbet odaları, sesli siteler, aşk sevgi, arkadaşlık sitesi, muhabbet, sesli chat yap,

 

20 Eki 2017 2115 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

KATEGORİLER