21Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Yardım

Yardım

Giriş yardım

Sitemizde yardım almak isteyen kullanıcılarımıza özel olarak hazırlanan Online destek sistemi sizlere daha iyi hizmete verebilmek icin ve online yardım yapabilmek icin hazırlanmıştır.

 

Sesli sohbet yapmak için buradan  activex indirebilirsiniz

Videolu anlatım hazırlanmaktadır…..

Not: Bu eklenti sadece masaüstü bilgisayarlar için ve laptop lar içindir.

1.Bölüm: Oda ve Görev Başvurusu

Bu bölümden sitemizde oda yada görev almak isteyen kullanıcılarımız ve görevlilerimiz faydalanabilir.Ayrıca görevlilerin yetkileri yada sahip oldugu haklar hakkında bilgi alabilirsiniz.Basvuru destek bölümü editörlerimiz

2.Bölüm: Ban ve Gag Sorunu Yaşıyorum

Bu bölümde Sitemizde sebebsiz ban,gag aldıgınızı düşünüyorsanız lütfen bu sisteme giriş yaparak editörümüze şikayetinizi belirtiniz.Sitemizde özelinizden rahatsız ediliyorsanız yada tehdit,küfür gibi hakaretlere mağruz kaldıysanız lütfen sesli kısımda bulunan canlı destek servisimize tıklayarak yardım isteyiniz.

3.Bölüm Yönetim Destek Bölümü

Bu bölümden şikayetçi olduğunuz görevlilerimizi belirtebilir yardım alabilirsiniz.Ayrıca sitemize girişlerde sorun yaşıyorsanız yada sitemizde görevli olmak istiyorsanız yine bu bölümden yardım alabilirsiniz.Yönetim editörlerimiz:

4. Site sahibine ulaşamıyorum sorunumu iletemiyorum diyorsanız yine bu bölümden KenanN online gördügünüzde yazıp yardım alabilirsiniz.

Degerli kullanıcılarımız ve görevlilerimiz Bu bölüm yardıma ihtiyacı olan tüm kullanıcılarımıza ve görevlilerimize hizmet icin acılmış olup, sırf laf olsun diye giriş yapmayınız ve editörlerimizi rahatsız etmeyiniz.Teşekkürler Seslidunya ailesi.

 

Seslimiz.com Sesli Chat, Sesli Sohbet, Sesli Chat Siteleri. Sesli, Sohbet OdalarıSesli Sohbet,Sesli Chat,Sesli Siteler,Kameralı Sohbet,Goruntulu,SesLimiz.com ,sohbet, sesli, sesli chat siteleri SesLi, chat , SesLimiz.com ,, SesLi Sohbet , SesLi Chat, SesLi Sohbet, SesLi Chat, SesLi, Sohbet, Chat,Sohbet Odaları Bedava Sohbet Sitesi Bitlis Sohbet Odası sesli chat Seslimiz.comSohbet Chat Muhabbet Bedava Sohbet Seviyeli Sohbet Odaları Bedava Chat Kaliteli, Sohbet Sitesi Geveze Sohbetlerin Tam Adresi Tam Sohbet seslimiz.comSohbet Odaları Bedava Sohbet Sitesi Bitlis Sohbet Odası sesli chat Seslimiz.comSohbet Chat Muhabbet Bedava Sohbet Seviyeli Sohbet Odaları Bedava Chat Kaliteli, Sohbet Sitesi Geveze Sohbetlerin Tam Adresi Tam Sohbet seslimiz.com

22 Eki 2017 225 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

KATEGORİLER